Storno objednávky

Zrušenie objednávky zo strany kupujúceho

Svoju objednávku môžete zrušiť bez udania dôvodu a bez storno poplatku kedykoľvek do momentu odoslania tovaru. Ak si želáte zrušiť objednávku, pošlite nám, prosím, email, fax alebo nám zavolajte na tel. číslo 0905 794 700. Uveďte svoje meno, kontaktné údaje (tel. číslo, e-mail) a názov produktu, ktorého objednanie rušíte.

Ak ste už zaplatili za objednaný tovar celú alebo časť kúpnej ceny, Vaše peniaze Vám vrátime na účet, z ktorého bola objednávka zaplatená. 

Zrušenie objednávky zo strany eshopu www.jmbonline.sk

Vašu objednávku môžeme podľa platných zákonov zrušiť v prípade, že ste neuviedli správne údaje (napr. nie je ho možné Vás skontaktovať) alebo v prípade, že tovar nie je možné dodať z dôvodu ukončenej výroby alebo distribúcie alebo sa podstatne zmenila jeho cena. Ak sa zmení cena produktu, ihneď Vás budeme kontaktovať a navrhneme ďalší postup. Vašu objednávku zrušíme, ak si ju neprevezmete v jednom z našich odberných miest do 5 dní od  od doručenia potvrdenia o pripravení objednávky na odber. 

Reklamácie

Na všetky produkty platí záruka 24 mesiacov. Tovar môžete vrátiť bez udania dôvodu do 14 dní od prevzatia. Tovar nesmie byť poškodený (to sa netýka obalu). K tovaru musia byť priložené všetky dokumenty vrátane dodacieho listu alebo faktúry. Po prevzatí tovaru Vám vrátime plnú sumu, ktorú ste uhradili. Ak ste sa rozhodli vrátiť tovar, vyplňte, prosím, formulár na odstúpenie od zmluvy a tovar nám pošlite na adresu:

JMB Lipany, s.r.o., Puškinova 531/18 083 01 Sabinov

Tovar nám, prosím, neposielajte na dobierku! Odporúčame Vám zásielku poistiť. 0905 794 700

Doprava nad 50 EUR zdarma Neplatí pre nadrozmerné produkty
Rýchle vybavenie objednávok Produkty máme v našich skladoch
Garancia vrátenia tovaru do 14 dní bez udania dôvodu
Iba overené produkty Máme iba overených dodávateľov