O nás

Naša spoločnosť JMB Lipany s.r.o. je na trhu viac ako 20 rokov , neustále sa vyvíja a rastie do rôznych oblastí. Cieľom firmy je, aby boli zákazníci čo najviac spokojní. Chceme vyhovieť Vašim požiadavkám a vďaka tomu neustále inovujeme naše ponúkané služby. Na prvom mieste je kvalita produktov, spokojnosť zákazníkov a rozširovanie nášho portfólia. Práve to je dôvod, prečo vytvárame aj nové kategórie zaujímavých produktov. Jednoducho povedané, u nás si na svoje príde rozhodne každý.

Prvotriedna kvalita

Pre nás sú najdôležitejšie produkty, ktoré vyrábame pre Vás v prvotriednej kvalite. Ide o našu vlastnú značku. JMB Lipany s.r.o. je rozhodne jednotkou na trhu v technologickom priemysle. Zaručene Vás poteší aj cena, ktorá je maximálne výhodná a priaznivá. V ponuke na našej webovej stránke nájdete produkty pre domácnosť, stavbu, dielňu alebo záhradu. Vďaka vysokej kvalite Vám vydržia výrobky dlhé roky bez akéhokoľvek poškodenia.

Ochotní zamestnanci

Náš tím sa skladá z kvalifikovaných zamestnancov. Práca je pre nich veľmi dôležitá a vykonávajú ju radi. To môžete vidieť aj na ich prístupe, pretože sú maximálne ochotní a nápomocní. Neviete si poradiť s objednávkou alebo máte dilemu, ktorý produkt si zaobstarať? To u nás nie je žiadny problém! So všetkým Vám poradí náš tím, ktorý neváhajte kedykoľvek kontaktovať.

Myslíme aj na ekológiu

Pri výrobe našich produktov sa, samozrejme, zameriavame aj na ekologickú stránku. Je pre nás dôležité vyrábať produkty, ktoré nebudú zaťažovať životné prostredie. Vďaka tomu sa zvýši aj ich celková kvalita. Takto vyrobené produkty šetria energiu, sú viac efektívne a vynikajú aj praktickou stránkou.

Napredujeme spolu

V našej spoločnosti JMB Lipany s.r.o. pracujeme ako jeden tím. Neustále sa snažíme napredovať, vymýšľať nové služby a produkty. Z nákupu Vám zabezpečíme príjemný zážitok, aby ste sa k nám vždy radi vracali. Produkty sa snažíme doručiť čo najrýchlejšie, bez zbytočného čakania.

Preto, ak hľadáte kvalitný tovar pre Vašu domácnosť, stavbu, dielňu alebo záhradu, neváhajte si zaobstarať produkty práve z nášho webu!

Doprava nad 50 EUR zdarma Neplatí pre nadrozmerné produkty
Rýchle vybavenie objednávok Produkty máme v našich skladoch
Garancia vrátenia tovaru do 14 dní bez udania dôvodu
Iba overené produkty Máme iba overených dodávateľov